Garnitur szyty na miarę jako fundamentalny element garderoby każdego stylowego mężczyzny

We współczesnych czasach nie tylko kobiety zwracają uwagę na modę. Także mężczyźni chcieliby czuć się atrakcyjnie, więc śledzą najnowsze trendy oraz uzupełniają swoją szafę w coraz to nowe koszule, spodnie i buty.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z głównych elementów garderoby jest garnitur uszyty na miarę – szczegóły znajdziesz tu. Musi posiadać go każdy przedstawiciel płci męskiej, jaki chciałby prezentować się fantastycznie w trakcie istotnych wydarzeń w życiu osobistym czy zawodowym. W jaki sposób wygląda proces szycia niniejszego garnituru? Gdy już będzie wybrany odpowiedni salon krawiecki, należy zastanowić się, do czego będzie niezbędny nam taki strój. Okazji może być wiele, więc najlepiej uszyj jak najbardziej uniwersalny garnitur, który będziesz mógł nałożyć i na rozmowę z klientem, i na kolację wieczorem.

Przeanalizuj również, w jakich fasonach czujesz się najkorzystniej, by krawiec mógł mieć na uwadze twoje wymogi i stworzyć doskonale pasujący do ciebie szablon krawiecki. Pierwsze spotkanie to staranne mierzenie. Potem wybierany jest materiał i wykończenia garnituru, w tym kieszenie, podszewki czy monogramy, coraz częściej pożądane przez modnych mężczyzn. Panowie mają do podjęcia naprawdę wiele decyzji, np. dotyczących kontrastowych przeszyć, toteż warto jest zabrać ze sobą wybrankę swojego serca, która będzie mogła nas wesprzeć w tych niełatwych wyborach. Możemy też zdać się na wiedzę i praktyki krawca, jaki poradzi nam, w czym będziemy najkorzystniej wyglądać.

Pan młody ze świadkiem

Autor: Lee Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Po około 2 tygodniach następuje pierwsza przymiarka, w której trakcie wprowadzane są konieczne poprawki. Na następnej wizycie z reguły można już odebrać gotowy garnitur, aby dobrać do niego dodatki , w tym skarpety, koszula lub buty. Koszt niniejszego garnituru zaczyna się od kwoty około 2,500 tysięcy i rośnie w górę zależnie od wybranej tkaniny czy wykończeń, które także decydują o jego nienagannym wyglądzie. Dobrze skrojony garnitur (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/28/Garnitur%20grafitowy) będzie doskonale układać się na figurze i uwydatniać jej atuty. Świadomość panów co do współczesnej mody jest coraz większa, zatem na pewno bez problemu zdefiniują oni swoje potrzeby i oczekiwania, wybierając się do sprawdzonego krawca. I ty zainwestuj w ten wydatek, a przekonasz się, iż nie będą to zmarnowane fundusze, kiedy przejrzysz się w lustrze.