Najbardziej rozchwytywane tendencje w modzie, czyli co się teraz nosi

Praktycznie co sezon parę tendencji w modzie zostaje tak znane, że szaleje za nimi każdy kto lubi modę. Czasami dzieje się tak , że dany trend zostanie z nami na dłużej, jak dla przykładu powracające co roku na wiosnę pastele, czy też motywy kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym okresie tendencja, po paru miesiącach odchodzi w niepamięć, zastępowana przez kolejną, nowszą. Ciekawe jak skończą te, które uwielbiamy dziś?

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Zagadnieniem przemysłu modowego, który obecnie najszybciej się rozwija jest bezapelacyjnie obuwie. Co niezwykle interesujące w teraźniejszych czasach stawiamy na całkowitą wygodę albo pełen szyk, nie stosując półśrodków.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto jest głębiej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj (http://lux-pomp.pl/naprawa-pomp-wodnych).

Rządzą więc białe tenisówki damskie wraz z kruczoczarnymi sandałkami na wysokiej szpilce. To jednak nie koniec, gdyż bardzo pożądane stało się łączenie absolutnie różnych stylów, więc niczym dziwnym jest wybór: białe tenisówki damskie na wesele, czy inne specjalne wyjście. Jeśli mowa o kolorystyce to najczęstszym wyborem są właśnie białe (sprawdź informacje), pudrowo-różowe lub miętowe trampki. W drugiej dziedzinie króluje natomiast klasyka i stonowana kolorystyka.Można się dopatrzeć ogromu bieli, beżu i granatu, lecz przede wszystkim znajdziemy tu wszechwładną czerń. Jednak coraz częściej widocznym połączeniem kombinacją są drogie szpilki i podarte dżinsy, nadające całej stylizacji odrobinę pazura. Jak wiemy moda to nie tylko buty, a także sukienki, spódnice, koszulki, dodatki, biżuteria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim zachwytem są często za duże narzutki i palta, dodające nam szyku i stylu nawet jeśli, szykując się rano w pośpiechu, założyliśmy co było pod ręką. Miętowe trampki do eleganckiej sukni, porwane spodnie ze szpilkami i mnóstwo różnych połączeń, które wielu wydają się niezwykle kontrowersyjne, a niektórym z pewnością, nieodpowiednie oznaczają, że w obecnych czasach chodzi nam przede wszystkim o zabawę modą (sprawdź informacje). Kreatywność jest bowiem najbardziej pożądana, a niszczenie zasad, na porządku dziennym. Oczywiście nie jest pewne, że takie, szalone trendy pozostaną z nami na dłużej, czy po kilku miesiącach po prostu o nich zapomnimy. Jednakże tendencje do próbowania nowych rzeczy i łamania konwenansów, widoczne są też w paru innych dziedzinach działalności ludzkiej, więc może faktem jest, że w przemyśle modowym nie istnieją już zasady i liczy się tylko pomysłowość.