Sportowo i elegancko – czy da się?

Czy sportowy styl dla kobiety może również oznaczać elegancję? Pewnie nie raz sobie obiecałaś, że od jura będziesz nosić zmysłowe i eleganckie sukienki, albo w końcu przeprosisz swoje szpilki, które już od tylu miesięcy leżą na dnie szafy. Ale niestety kolejnego dnia znowu wstajesz nieco zaspana. W biegu narzucasz wygodny dred lub dżinsy, jakąś bluzeczkę lub nieco rozciągniętą bluzę, baleriny albo tenisówki i lecisz zajmować się wszystkimi sprawami. Na samym początku przecież musisz przygotować dzieci do szkoły, przygotować im śniadanie, a następnie sama nieco ogarniasz się w strój który z pozoru przypomina biurowy uniform.

Pokaz mody damskiej

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście jeszcze przed pracą, na biegu wychodzisz ze swoim psem na spacer. Jak tu teraz biegać w szpilkach? Ale gdy opadasz po męczącym dniu samych obowiązków zarówno domowych i zawodowych, przypominasz sobie, że jesteś nadal kobietą i chciałabyś wyglądać naprawdę kobieco, a do tego podobać się swojemu mężowi. Więc ponownie zaczyna się to samo postanowienie, które kończy się w rzeczywistości dniem świstaka.

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Mianowicie chcąc wyglądać modnie, a jednocześnie czuć się swobodnie, wybierz styl sportowy, który przecież może być również bardzo elegancki. Kiedy ostatni raz miałaś na sobie legginsy, które podkreślały Twoje zgrabne nogi i pośladki? Zakładaj je kosztem porozciąganych dresów lub średnio dopasowanych dżinsów. Faceci uwielbiają, kiedy kobiety mają na sobie legginsy, a ty przy okazji nie będziesz narzekać na brak komfortu podczas załatwiania wszystkich spraw. Do tego koniecznie załóż elegancką bluzkę. Taki strój możesz dopasować zarówno do domu jak i do pracy. Wystarczy baleriny zamienić szpilkami, a dopasowanego t-shirta zamienić na elegancką tunikę. Do tego biżuteria, ładna torebka i w końcu poczujesz się kobieco, ale jednocześnie wygodnie. Sukienki sportowe, które nie krępują ruchów, na pewno będą mile widziane w Twojej szafie. A Ty w końcu zaczniesz się czuć jak prawdziwa kobieta, a nie matka Polka, która nie może o siebie zadbać.