Ekologiczne kosmetyki – samo zdrowie

Czy miałaś choć raz problemy powiązane z trądzikiem? Z pewnością miałaś, i założymy się, iż nie wspominasz tego dobrze. Ale co jeśli młodzieńczy trądzik powróci po 30 roku życia? Posiadamy dla ciebie kilka porad jak możesz zapobiec temu.
Zadziwi cię, iż najpewniej przyczyną nawrotu niedoskonałości na skórze są aktualnie używane przez ciebie kosmetyki do twarzy.

odżywka

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

By upewnić się, że tak rzeczywiście jest zapisz się na spotkanie z alergologiem, ponieważ trądzik jaki to zwykła alergiczną. Żeby uznać, że realnie może to być reakcja alergiczna, muszą występować pewne oznaki: zaczerwienienie odcień skóry twarzy, drażliwa na dotyk skóra, uczucie pieczenia po nałożeniu kosmetyków na skórę twarzy. Jak zobaczyłaś objawy są dość charakterystyczne i łatwe do rozpoznania. Co my chcemy ci zaproponować? Przebadanie na który składnik i którego kosmetyku jesteś uczulona jest drogie i co więcej długotrwałe, dlatego my zalecamy ci inną metodę. naturalne kosmetyki do makijażu (zobacz naturalne kosmetyki do makijażu) nie są ani trochę czymś nowatorskim, gdyż pierwsze kosmetyki właśnie robione były z samych składników pochodzenia naturalnego. Ty najprawdopodbniej jesteś uczulona na syntetyczny składnik kosmetyku. Najczęstszą przyczyną jest konserwant, używany nie dla piękna twojej twarzy, ale w tym celu, by przedłużyć trwałość kosmetyku. W kosmetykach naturalnych nie ma konserwantów, z tego powodu lepiej kupować je w aptece albo sklepach zielarskich, w których są wyrabiane na miejscu, co gwarantuje ci ich świeżość. Takowe rozwiązanie jest jednak dość drogie. Kosmetyki naturalne bez konserwantów możesz także kupić w drogeriach takich jak Rossman. Spotkasz je na półkach z naturalnymi kosmetykami.

Takie kosmetyki są świeże przez kilka tygodni, z tego powodu nie zdziw się, że są sprzedawane w wiele mniejszych opakowaniach.
Powrót nastoletniego trądziku być może jest rezultatem wrażliwości twojej skóry na konserwanty, albo inne składniki produkowane sztucznie. Nie testuj swej skóry oraz zdrowia u alergologa, ale przeżuć się ze starych na kosmetyki bio – czytaj więcej.