Niesamowicie różnorodna propozycja strojów dla niemowląt

Przyszli rodziciele przed urodzeniem malucha organizują dla niego wyprawkę. Bajecznie rozmaita oferta różnych strojów przyprawia o zawrót głowy. Wszystkie są śliczne i najchętniej kupowalibyśmy pełny asortyment, jednakże należy szczegółowo się zastanowić co jest nieodzowne na pierwsze dni życia noworodka.
Istotne jest, żeby ubranka niemowlęce były uszyte z włókien naturalnych, bez zbędnych aplikacji, jakie potrafią tworzyć niepotrzebne odparzenia, uczulać, bądź też pozostawiać odciski na skórze dziecka.

Najodpowiedniej wybrać te w jasnych odcieniach, ponieważ niektóre pigmenty potrafią uczulać. Powinno się wybrać na początkowe dni malucha ciuszki z bawełny certyfikowanej, która potwierdza, że w produkcie nie odnalazły się szkodliwe związki o stężeniu niebezpiecznym dla malucha. Najbardziej wygodne dla rodziców i dla pociechy są każde ubranka rozpinane z przodu – ubranko niemowlęce. Z pewnością ubranka dla noworodka powinny być odpowiednio szykowane, wyprane i wyprasowane.
Odzież dla niemowląt nie powinna nastręczać problemów podczas nakładania – na stylowedziecko.pl. Wzory zapinane na pleckach malucha są najgorszą z możności. Z wyjątkiem przełożenia ich przez główkę i wsadzenia małych rączek w rękawki, trzeba jeszcze odwrócić maleństwo, ażeby je zawiązać, dlatego lepiej wybierać pajace z rozcięciem pośrodku zapinane na obie nóżki.
aranżacja

Autor: WTL photos
Zimą nakładamy body z długim rękawkiem, ciepły pajacyk, kombinezon z kapturem i koniecznie ciepła czapka.

Nie wolno zapomnieć również o ciepłym kocu. Jesienią, lub wiosną body, pajacyk i kombinezonik z polaru, oraz ciepła czapka. W lecie wystarczy body, otulacz, czapka i w razie potrzeby delikatny kocyk.