Pożyteczne rady, podpowiadające w jaki sposób wybrać najlepszą męską koszulę

Twój mężczyzna potrzebuje koszuli na zaplanowaną imprezę? Jeśli chcesz pomóc mu w jej zakupie, musisz poznać parę przydatnych zaleceń, dzięki którym będzie on najprzystojniejszym facetem na przyjęciu, a ty nie będziesz mogła oderwać od niego wzroku.

niebieska koszula

Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą jest materiał – odpowiednia jakość tkaniny daje gwarancję, iż koszula będzie się świetnie układać i nawet po kilku praniach nadal będzie nadawać się do noszenia. Najlepsze są naturalne włókna, jakie pozwalają skórze oddychać. Chociaż mogą się szybciej zagnieść, to mężczyzna będzie czuć się w nich znacznie bardziej wygodnie. Drugim istotnym czynnikiem jest wzór koszuli. Dziś niezwykle popularne są koszule slim fit (zobacz: ). Należy jednak pamiętać, że nadają się tylko dla szczupłych panów, gdyż podkreślają ich figurę. Pan przy kości nie będzie prezentować się w nich najlepiej. Na szczęście w sklepach w sprzedaży są różne rodzaje koszul, pozwalając wobec tego każdemu panu kupić taką, w której nie będzie czuł skrępowania. Koszulę zawsze warto jest przymierzyć, ponieważ wtedy zyskamy gwarancję, że na pewno jest dobra. Jeżeli nie ma takiej możliwości, trzeba dokładnie wymierzyć obwód szyi oraz długość rękawa.

eleganckie męskie koszule

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

Koszule męskie eleganckie mają mankiet, ale nie zawsze trzeba być tak gustownym. Sprawdzi się to na spotkaniu biznesowym bądź na ważnej uroczystości, ale na co dzień można też zakładać cienkie koszule z krótkim rękawem. Wszystko zależy od okoliczności. Koszule mogą również mieć różne kolory oraz wzory. Niektórzy mężczyźni nigdy nie zdecydują się na jaskrawe kolory, inni natomiast na mocno dopasowane wzory. Dlatego dobrze jest dopasować koszulę do osobowości mężczyzny, aby nie czuł się źle oraz nie wstydził się tego jak wygląda. Jeden kolor pasuje do każdego pana i na każdą okazję – to biel – doskonale nosi się i do marynarki, i do sztruksowych spodni nałożonych na popołudniowy wypad.

Dzięki przedstawionych zaleceniom wspólnie z ukochanym ekspresowo znajdziecie koszulę na urodziny koleżanki albo wesele kuzyna. Nie zapominajmy przy tym, iż ta sama koszula nie zawsze nada się na każde kolejne wydarzenie, wymagające innego stroju. Z tego powodu zawsze opłaca się kupić kilka różnych koszul na różne okoliczności.