Srebrna lub złota – jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak twierdzi bardzo stare porzekadło
i częstokroć jest to prawda. Dążymy do tego żeby dobrze się prezentować. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, że chcemy się podobać płci przeciwnej.
Z pomocą przychodzą ludziom biżuteria a także zegarki, dodatki odzieżowe i wiele, wiele innych drobiazgów.

W tym artykule zajmiemy się jedynie biżuterią.Najpopularniejsze zdaje się w Polsce, ale nie jedynie u nas, biżuteria (zweryfikuj te opinie) srebrna link referencyjny kolczyki na przykład wykonane ze srebra nosi według obserwacji większość kobiet. Często biżuteria srebrna noszona jest przez uczennice. Jest to rezultatem tego iż jest ono o wiele tańsze od na przykład złota, o platynie nie wspominając. Męski wzrok w szczególności ściąga srebrna bransoletka noszona na nadgarstku. Te najładniejsze można nabyć w sklepach Apartu, W.Kruk lub Yes. Jednakże jubilerstwo w Polsce należy do ścisłej czołówki, szczególnie w kwestii biżuterii wykonanej ze srebra. Jeżeli mowa o biżuterii złotej, to jednakże decydujemy się najczęściej na obrączki, natomiast metal ten ma dużo zdrowotnych właściwości. Po pierwsze nie uczula skóry, co ma co rusz miejsce przy noszeniu biżuterii ze srebra, która przy kontakcie z wodą zaczyna procesy utleniania. złoto nie reaguje właściwie z niczym, z czym możemy mieć kontakt zazwyczaj.
srebrna bransoletka

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Co intrygujące zgodnie z badaniami amerykańskich naukowców, noszenie złotej dobrze wpływa na krążenie krwi i co chyba dla wszystkich oczywiste nastrój, dzięki czemu, ulegają polepszeniu stosunki w małżeństwie i z innymi ludźmi.

Kobiety noszące biżuterię są definitywnie pewniejsze siebie, łatwiej podejmują decyzje i stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.
Bycie atrakcyjną dla płci przeciwnej, w szczególności dla małżonka czy chłopaka stanowczo zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej gdy została nabyta przez małżonka lub chłopaka oraz dana jako prezent.