Moda męska na co dzień

Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy oraz tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednak nadąża za wszystkimi metamorfozami. Dale wielu jednakże dylematy typu „mucha czy krawat?” lub „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy mężczyźni coraz to większą wagę przywiązują do swego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy i zbyt duże T-shirty. Warto przyjrzeć się nie tylko trendom w modzie męskiej, ale też klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy mężczyzna może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym by przyjmować bezkrytycznie wszelkie trendy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Idzie tu o własną interpretację oraz odnalezienie własnego stylu. Każdy mężczyzna powinien zdawać sobie sprawę z mocy jaką daje elegancki wygląd. Poniektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, bowiem nie jest. Ale jest bardzo istotny, ponieważ buduje pierwsze wrażenie, jakie zazwyczaj jest elementem decydującym. Porządny, dobrze ubrany dżentelmen to synonim sukcesu oraz pewności siebie. Nie warto rezygnować z możliwości które daje nam ubiór.Istotna reguła, która tyczy się właściwie każdego fragmentu męskiej garderoby – kupujmy ubrania w swoim rozmiarze. Panowie mają niestety skłonność do nabywania zbyt dużych spodni, marynarek, koszul, tak jakby bali się ubrać coś nazbyt dopasowanego. Tymczasem nic tak nie akcentuje stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/5/Marynarka%20granatowa) bądź koszula inspiracji można szukać np: . Tak krawat jak i marynarkę mężczyźni mogą nosić na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn

Źródło: pixabay

Starczy, dobrać marynarkę o troszeczkę mniej szykownym kroju jak też materiale, przykładowo z sztruksu czy lnu i już! Taką marynarkę można nosić nawet do dżinsów. Ważne jednakże by tak spodnie jak i marynarka (https://www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/32/Garnitur%20szary%20w%20niebiesk%C4%85%20krat%C4%99) były dobrze dobrane. Poniektórym zdaje się, iż krawat przeznaczony jest tylko na bardzo oficjalne okazje, jednakże w męskiej modzie wcale nie ma podobnych ograniczeń Na co dzień rekomendowane są mniej oficjalne krawaty wykonane np. z wełny. Z barwami krawatów możemy naprawdę poeksperymentować, dobrze jest bawić się modą – polecana strona. Klasykiem w męskiej modzie są koszulę w kratę, które można dobrać do właściwie każdej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki jak też materiału z którego uszyta została koszula).