Zakupoholizm w męskim wydaniu, czyli czego, z wyłączeniem narzędzi czy części do samochodu, panowie szukają w wirtualnych sklepach

Przywykło się sądzić, że to panie są zagorzałymi zwolenniczkami wszelakiego typu zakupów, tak tych tradycyjnie pojętych, jak i tych wirtualnych. A przecież należy pamiętać o facetach, którzy także nie pozostają w tyle za małżonkami. Jeśliby gruntownie prześwietlić wydatki obojga, to niewykluczone, że reprezentanci tzw. płci brzydkiej wiodą prym w wydawaniu pieniędzy. A dzisiaj naprawdę niełatwo się powstrzymać, ponieważ wybór artykułów proponowany przez sprzedawców jest imponujący.

Zakupy

Autor: Kuba Bożanowski
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupy internetowe stają się popularne. Dzięki zamieszczonym zdjęciom każdy potencjalny klient może obejrzeć interesujący go artykuł i już na wstępie ocenić, czy warto go kupić. Przeważnie to mężowie biorą na siebie ciężar utrzymania żony i dzieci, zatem mają mało czasu na bieganie po galeriach i sporo rzeczy nabywają w internecie. I wcale nie zamawiają jedynie elektronarzędzi czy części samochodowych – mężczyźni zakupują również klapki męskie, bokserki, a czasem też nieco bardziej wstydliwe rzeczy, czyli np. środki na… potencję. Tutaj troszkę więcej: fajne klapki dzieciece.

Słowo zakupoholizm może wywoływać mało przyjemne skojarzenia, gdyż powszechnie będziemy go łączyć z alkoholizmem lub pracoholizmem. Jednak we wspomnianym przypadku możemy doszukać się nieco bardziej pozytywnych konotacji. Jeśli panu bardzo zależy na towarze określonej firmy, a w tradycyjnym sklepie ciężko go dostać, to pozostaje załączyć komputer i zacząć poszukiwania w internecie. Tutaj świetnej jakości klapki męskie crocs bywają dostępne w wielu wzorach, rozmiarach i odcieniach. A czy to zachowanie określimy zakupoholizmem? Pozostawiamy to czytelnikom do własnej analizy. Zobacz ciekawe artykuły o tym: www.

Facetów, a zwłaszcza ojców, nie warto oskarżać o egoizm. Kochający rodzice będą chcieli zaimponować swoim córkom i zamówią im tak klapki dziecięce, jak i kapitalne zabawki cenionych wytwórców. A poza tym, jak wiadomo, liczą się zarówno potrzeby ciała, jak i życzenia bądź nawet całkowicie zwariowane fantazje.

galeria handlowa

Autor: Jim, the Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego powodu ojcowie najbardziej nieustraszonych, a zarazem uwielbiających sporty wodne nastolatków, zechcą na pewno zafundować coś specjalnego. Dla takich osobowości kitesurfing będzie z pewnością idealnym pomysłem na zagospodarowanie wolnego czasu. A wejściówki na lekcje najlepiej oczywiście nabyć w sieci.