Jakiego rodzaju kamień wybrać do pierścionka na zaręczyny, aby pasował do charakteru twojej narzeczonej?

Jeżeli masz w planach zaręczyny, musisz odwiedzić salon jubilerski. To akurat w tamtym miejscu kupisz najpiękniejszą biżuterię, która w ten dzień jest konieczna.
Jeżeli Twoja wybranka preferuje srebro, pierścionek z okazji zaręczyn powinien być zrobiony z białego złota.

Jeżeli jednak wybiera klasyczną biżuterię, bez wahania mógłbyś dobrać pierścionek z żółtego złota. Dwukolorowe złoto jest polecane kobietom, które nie posiadają określonych preferencji w odniesieniu do odcienia złota. Przy wyborze stylu pierścionka, należy zobaczyć jaką biżuterię wkłada każdego dnia. Możesz wybrać klasyczny pierścionek z umiejscowionym centralnie brylantem, będzie to idealnym wyborem. Brylant w takim fasonie pierścionka, najpiękniej załamuje światło i sprawia, że jego blask jest wprost idealny.

Zaintrygował Cię taki tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź także ten link. Pokrewne wiadomości zobaczysz również tutaj buty erotyczne.

Klasyczny wzór daje gwarancję, że wręczany pierścionek będzie podobał się narzeczonej.

Modern Elegance – mocne strony kobiety od MOHITO

Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
portfel

Autor: Haltex
dziewczyny

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Dla pań, które lubią większą biżuterię, dobry będzie pierścionek o odważnych kształtach. Mógłby to zostać wzór z pojedynczym kamieniem albo taki, jaki ma parę kamieni. Właściwym modelem może zostać wzór z barwnymi kamieniami szlachetnymi otoczony przez diamenty. Jeżeli byłaby tego typu możliwość, powinieneś precyzyjnie zmierzyć rozmiar pierścionka, który nosi twoja narzeczona. Mógłbyś także dobrać typ kamienia, jaki idealnie będzie pasował do charakteru twojej wybranki. I tak przykładowo szafir jest kamieniem, który posiada właściwości duchowe oraz umacnia miłość. Wskazany on jest dla pań, które żądne są wiedzy i lubią uczyć się innych rzeczy oraz są zaciekawione otaczającym je światem.

Szafir to kamień, który pomaga skoncentrować myśli oraz wspomaga pamięć. Rubin z kolei przywraca ochotę do życia i dodaje energii oraz sprawia, że kobieta zrezygnowana zaczyna optymistycznie patrzeć na świat.