Biżuteria jest najwierniejszym przyjacielem damy – zdajemy sobie z tego sprawę nie od dziś, dlatego należy obdarowywać nią żony

Kobiety uwielbiają klejnoty. Pasują one do wszystkich kreacji i także do pracy. Jednak najlepiej pasują one do eleganckich, wyjściowych sukni. Zwłaszcza jeśli myślimy o drogiej biżuterii z perłami czy diamentami.

Biżuteria z pereł jest niezwykle elegancka. Nie należy do tanich prezentów, ale tym bardziej taki gest udowodni naszej ukochanej, jak mocno nam na niej zależy. Zazwyczaj to mężowie chcą zrobić taki zakup – link do artykułu. Często wynika to na przykład ze zbliżającej się okrągłej rocznicy ślubu. Tym podarunkiem chcą pokazać jak szanują i uwielbiają swoją żonę. Możemy dokupić broszkę, korale, kolczyki lub nawet cały komplet.

instalacja

Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Także kolczyki z perłami cieszą się sporym wzięciem. Kolczyki są srebrne lub złote. Jeżeli chcemy mamy możliwość również zdecydować się na różne zapięcia – wkręty lub bigiel.

Jeśli zaciekawiły Cię wpisy zaprezentowane na naszej witrynie, to z pewnością spodobają Cię się także dalsze wpisy (https://ubierzekipe.pl/11-bluzy-robocze), które znajdują się w linku pod spodem.

Dodatkowym upiększeniem mogą stać się cyrkonie (zobacz przykłady). Do takich kolczyków świetnie pasuje bransoletka stworzona w identycznym fasonie. Warto o tym podumać w momencie, kiedy będziemy składać zamówienie. Zawsze warto również mieć otwartą furtkę – możliwość dokupienia dodatkowych części zestawu w nadchodzących latach albo na inne okazje.

Konik z papieru

Autor: Syahmir
Źródło: http://www.flickr.com
Perły nigdy nie przestają być modne. Wydają się być tak uniwersalne jak słynna „mała czarna”.

Są bardzo szykowne i nadają się do wszystkiego – do marynarki na spotkanie z kontrahentami, ale również do szykownej sukienki, kiedy wychodzimy do teatru. Nasza żona będzie wniebowzięta, kiedy podarujemy jej właśnie coś z kolekcji z perłą.