Ciekawe oraz różnokolorowe dodatki

Różnokolorowy akcent w codziennej stylizacji może kompletnie zmienić styl całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo mówić o osobie, jaka je zakłada.

Praktycznie i charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się zwłaszcza z latem, lecz można je jak najbardziej nosić bez względu na porę roku. Chociaż na pewno nie należą do rzadko spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być nudne. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, jakie chciałyby odróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w intensywnych barwach bądź wybrać ciekawy deseń, jak np. paski, kropeczki lub serca.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez trudności znajdą również oprawki w tym kształcie. Jak najbardziej okulary słoneczne to nie jedyny praktyczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednak wziąć pod uwagę także bardziej odważne kolory albo wesoły wzór. Takim sposobem nudny dodatek stanie się ciekawym elementem ubrania.

Coś dla panów

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego gustownego pana jest na pewno garnitur. Oczywiście ciężko z nim zaszaleć, jeżeli chodzi o kolory, ale można trochę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też wykorzystuje się butonierkę, a więc małą dziurkę w klapie marynarki. Niegdyś przyozdabiano ją kwiatem, teraz jego miejsce zajmują pinsy, czyli eleganckie znaczki, jakie również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- strona.

Jeżeli niniejszy artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź źródło (https://elforrest.pl/kategoria-produktu/saszetki-skorzane-meskie/) a odnajdziesz tam podobne wiadomości. One również z pewnością będą dla Ciebie interesujące.

Oprócz tego możemy też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą zdecydować się na spinki do mankietów, jakie wcale nie muszą być sztampowe i mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Dobrze przy tym wspomnieć, iż pinsy na zamówienie także można dopasować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, nawet formalny ubiór można nieco ożywić oraz przełamać jego charakter, a możliwości jest wiele. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- atrakcyjna oferta.