Jak dużą rolę spełniają buty w życiu wielu pań, krótki przegląd najpopularniejszych botków i sandałów.

Wiele kobiet ma słabość do butów, o czym najlepiej będą świadczyć zawartość ich szaf. Bardzo często w takich przypadkach się okazuje, że mężczyźni, którzy z nimi mieszkają posiadają znacznie mniej wszystkich par, niż kobiety na tylko jeden sezon. A że wybierać będzie w czym, bo każdy nowy sezon zaskakuje coraz to nowymi kolorami, dodatkami i stylizacjami, to i miejsca w szafie będzie szybko ubywać.

Sandały

Źródło: http://answear.com/
Ubywa również pieniędzy na koncie, bowiem porządne buty damskie niekiedy mogą sporo kosztować, szczególnie jeśli będą kupowane w jednym z dobrych salonów. Niektórzy wręcz twierdzą, że kobiety będą się dzielić na takie, które wolą kupić torebkę i takie, które dla następnej pary wymarzonych bucików będą w stanie zrobić wszystko – I osoby takie na zakończenie stwierdzają, że jednak tych drugich kobiet jest dużo więcej. Nie należy się więc gniewać na dziewczynę czy żonę, gdy za ostatnie pieniądze zamiast wykorzystać na coś pożytecznego, to przyniesie do mieszkania kolejną parę do kolekcji. Miłość do zakupów jest silniejsza od rozsądku i panom pozostanie się co najwyżej z tym pogodzić, bo na pewno tego nie zmienią.

A możliwości jeżeli będzie chodzić o zakup eleganckiego i seksownego obuwia jest bardzo duży. W ostatnich latach bardzo popularne stały się na przykład botki. Ich wybór jest ogromny, co roku zresztą się pojawiają nowe stylizacje i pomysły. Botki to buty, jakie nosić można praktycznie bez przerwy. Modele na lato są bardzo delikatne, z dużą ilością pasków, niektóre z nich rzeczywiście są przewiewne i ażurowe – .

Botki

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

Za to zimowe wersje są już całkowicie pełne, na większe mrozy można także znaleźć wersje z ociepleniem, w jakich z pewnością nogi nie zmarzną. Za to w letnim sezonie panują sandały damskie, to one właśnie przyciągają spojrzenia wszystkich mężczyzn. W sumie to do końca nie będzie wiadomo, czy mężczyźni spoglądają na sandały, czy na nogi, na których są one założone, niemniej w letnie upały każde z takich połączeń wygląda przepięknie.

Jeśli chcesz zdobyć uzupełniające informacje na przedstawiany wątek, odkryj ponadto (https://crossjeans.pl/on/odziez-meska/t-shirty-meskie) pozostałe nasze serwisy na zbliżony temat – one też są interesujące.

Sandały również występują w bardzo dużej ilości wzorów, więc każda pani na pewno znajdzie coś, w czym będzie uroczo wyglądać