Kobieca bielizna wyzywająca – czyli liczy się nie tylko odsłanianie, ale i komfort i satysfakcja

Dzięki nim kobiety wyglądają szczuplej, są także przystosowane do aktywnego trybu życia. Bielizny wyszczuplające przynoszą wzrost poczucia pewności wyglądu. Źle dobierana przyczynia się natomiast do fatalnych komplikacji na skórze.

amazinggirl.pl/erotyka/pasy-do-ponczoch.html

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Choć nie jest widoczna, bielizna jest niezmiernie ważnym komponentem ubioru, zwłaszcza u pań. Popularnością wśród nich cieszą się bokserki damskie, bardziej rozbudowana i zakrywająca wersja majtek zawdzięcza modę wśród pań, które nie emanują seksapilem i wolą przy tym wygodę. Nuda? Absolutnie nie – twórcy walczą o gusta klientek proponując im setki barw, krojów i kompozycji materiałowych. Jest w czym wybierać, a rozumiąc kobiece gusta i sposobność do posiadana bielizny na dowolne okazje, kobietom po prostu nie wypada nie posiadać bielizny odpowiedniej do sytuacji wyjściowej.

Szykowne, koronkowe bokserki damskie, a nawet bardziej odkrywające kobiece wdzięki stringi to interesująca opcja dla tych pań, które lubią dobrze czuć się w wyzywającej bieliźnie (modne bokserki damskie). W kategoriach wybierzemy też figi damskie (krótkie legginsy z wysokim stanem) również o bardziej skąpym kroju, które uwydatnią zmysłowość i wdzięki kobiety. Równie prowokujące panty w odcieniach różowym to interesująca opcja dla wyzywających i pewnych siebie pań. To świetny wybór na okazje wieczorowe, a zwłaszcza do sypialni. Są zarówno powabne i wygodne dla kobiecego ciała.

Krój i odcień mają swoje, wzrokowe znaczenie, ale dla czucia się dużą rolę odgrywa skład materiałowy majtek. Bielizna wyzywająca to nie tylko wygoda i delikatność, to ponadto kompozycja bawełniano-syntetyczna, w odpowiednich proporcjach. Produkty lepszych marek mają kolejną przewagę, są bowiem antyalergiczne, szybko schną, nie wymagają przy tym ciągłego prasowania. W przypadku wersji w całości wykonanych z bawełny byłoby to konieczne.

majtki typu figi

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
Zwyczajnie cotton ma zdecydowaną większość w materiale, zaś skład tkanin sztucznych oscyluje w przedziale kilkunastu procent. Przy sprawdzaniu metek warto mieć ten wzgląd na uwadze.Wersje słabszej jakości bokserek, fig kupimy już od kilku złotych, za bieliznę wysokiej klasy będziemy musieli wyłożyć co najmniej kilkadziesiąt złotych. Porównując majtki z obu poziomów z pewnością wyczujemy na czym polega różnica kwotowa.