Kobiecy świat kręci się wokół mody

Wokół mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi wielką karierę, pracując w tym biznesie. I nie mowa w tym miejscu tylko o światowych projektantów, czy ich najlepsze modelki. Bardzo dużo zwyczajnych śmiertelników decyduje się na igraszki z modą. Ciągle zakłada się kolejny modowy blog, na łamach których ludzie dzielą się z fanami własnym oryginalnym stylem. Wielką uwagę przykładamy, do tego, co nosimy.

Potrafimy sterczeć długie godziny przed lustrem i decydować się na właściwy model lub kolor. Rzadko jednak z tego typu zamiłowaniem przejmujemy się tym, co nosimy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to tak samo istotny element całego stroju, co spodnie, czy pasek.

bielizna

Autor: Kinga
Źródło: Kinga

Dawniej tę część garderoby zastępowano paskami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się na wysokości biustu. Poprzez następne wieki tkanina przechodziła ewolucję, aż przybrała kształt okrutnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także zazwyczaj deformowały jej kształty. Cierpień doznawały także narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach przedstawicielki płci pięknej zrzuciły z siebie to narządzie tortur, powstały pierwsze biustonosze.

Teraz panuje nieograniczony wybór bielizny. I chociaż może się wydawać, że nic oryginalnego nie można już wymyślić, to nieustannie wychodzą na rynek następne nowinki (polecane biustonosze). Można kupić biustonosze ze specjalnymi ramiączkami, które będą nam pasować do wieczorowej sukni. Są także specjalne wkładki, kiedy biustonosz może nie pasować do ubioru, a my nie lubimy chodzić bez stanika. Także dolna część bielizny przeżywa prawdziwą przemianę. Choć czasy babcinych barchanów są już daleko za nami, to stringi damskie przez wielu są uważane za przesadę. Te kuse majteczki posiadają identyczną liczbę wielkich wielbicieli, jak i zagorzałych antagonistów. Nie tak dawno prawdziwą furorę zrobiły leginsy, czyli nowa forma getrów (leginsy).

Jeśli masz chęć przeczytać więcej informacji na prezentowany temat – dobrze się składa, ponieważ jest już pełna informacja (http://www.dortex.pl/), którą można zobaczyć tu.

Błyskawicznie podbiły nasze serca i, najwyraźniej, jeszcze długo tam pozostaną.

Nie zapominajmy jednak, że codzienna bielizna musi być przede wszystkim wygodna. Istotny jest też naturalny materiał, które nie podrażni naszej wrażliwej skóry.