Podaruj swojemu dorastającemu dziecku trochę luksusu z ważnej okazji

Każdy z nas z pewnością świetnie pamięta bal z okazji dobiegającego końca pewnego etapu edukacji. Nieważne, czy jest to koniec gimnazjum czy też szkoły średniej, uwieńczony egzaminem dojrzałości.

Lookbooks

Autor: Noel Foglia
Źródło: http://www.flickr.com
sprezentujmy naszym dzieciom w owym dniu najwspanialsze kreacje, by wyglądały najpiękniej.
Jeżeli ubieramy córkę na studniówkę, mamy nie lada problem. Jest bowiem potężny wybór sukienek wieczorowych dla młodziutkiej kobiety. Sukienki studniówkowe winna charakteryzować elegancja a także wyjątkowy krój. Tutaj trzeba dobrać suknię do rodzaju figury oraz urody przyszłej posiadaczki. Sukienka trapezowa to znaczy u góry wąska, na dole zaś szersza, pomaga pomniejszyć optycznie ramiona, a także ukryć brzuszek, biodra albo pośladki. Jeśli przyszła właścicielka sukni ma piękne, długie nogi, dobrze jest wybrać krótszy model, by pokazać je światu. Sukienka oparta natomiast na wzorze litery x pasuje kobietom o sporym biuście, szerokich biodrach i szczupłej talii.

Dzisiaj równie ważny, co zabawa studniówkowa, jest bal gimnazjalny. Suknie na bal gimnazjalny winny być więc dobierane ze szczególną uwagą – przeczytać tutaj (sprawdź ofertę). Wybór bywa tutaj szczególnie trudny, ponieważ trzeba dopasować suknię dla dorastającej latorośli, która nie jest małą dziewczynką, lecz nie jest też ukształtowaną kobietą. Warto postawić tutaj na kolory stonowane, jak na przykład mięta, beż czy ecru. Świetnie nadadzą się suknie w kolorze czarnym lub czerwonym. Sukienka powinna być dostosowana do figury, ale nie nazbyt opięta. Najbezpieczniejsza długość to midi.

Zwróćmy również uwagę na to, aby kreacja była wygodna oraz nie krępowała ruchów. Ubieranie sukni wieczorowej, to ogromna przyjemność dla każdej dziewczyny. Sprawmy, by pierwsze zetknięcie z wieczorowym strojem było dla małej kobietki miłe i jednocześnie wyrafinowane.