Standardowa koszula czy codzienny T-shirt – co w tym sezonie jest modne, co powinien kupić każdy chłopak

Od niepamiętnych czasów wszyscy wiedzą, iż wyjątkowymi miłośniczkami zakupów są kobiety. Kiedyś kobiety kupowały ubrania i dla siebie, i dla ślubnych. Obecnie mężczyźni chętnie osobiście wybierają się do salonów mody i decydują się na ubrania, które przypadną do gustu dokładnie im.

Mężczyzna przy samochodzie

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy nasz rodak jest inny – jedni uwielbiają prestiżowe garnitury – więcej tutaj, drudzy luźny styl. Bez żadnych kłopotów każdy znajdzie w galeriach coś gustownego. Koszule można kupić w ekskluzywnych butikach, ale i w typowych sieciówkach. W tych drugich przeważają koszule w stylu sportowym, czyli tego typu, które można śmiało włożyć do spodni seansowych. Są one jednakże wciąż uważane za zdecydowanie bardziej eleganckie niż codzienne t-shirty.

Te wszak też przeszły metamorfozę i są bardzo chętnie kupowane przez przedstawicieli płci męskiej (więcej w temacie). Od polówek z kołnierzykiem po t-shirty mające nadruki (można zamówić koszulki, mające nadruk według swojego pomysłu). Jeżeli chodzi o spodnie, krzykiem mody dzisiejszych czasów są przykrótkie nogawki. Obecne na wybiegach nie przedarły się jednak do końca do świata codziennego życia. Dla wielu mężczyzn to wciąż tylko „za krótkie spodnie”. W innych wzorach nadal przeważają wąskie nogawki (dotyczy to i spodni eleganckich, i spodni jeansowych). Z kolei jeśli chodzi o kolory to króluje tu absolutna dowolność. Znacznie częściej przedstawiciele płci męskiej decydują się na wiele barw jednocześnie (w innym kolorze marynarka, w innym kolorze spodnie, t-shirt i półbuty, a nawet skarpetki). Mężczyźni też chcą się wyróżniać, być zauważanymi, co – biorąc pod uwagę modę – bardzo zbliżyło ich do kobiet.

Mężczyzna

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Stylową odzież można zakupić w sklepach stacjonarnych i internetowych. Te drugie kuszą częstokroć niską ceną, możnością zwrotu i wielością krojów. Tu kupuje się bardzo często koszulki a także buty (perfekcyjnie skrojone garnitury nadal lepiej przymierzyć w sklepie, wysłuchać porad ekspertów). Sporą przewagą e-sklepów jest też to, iż stylowe polar ratownictwo medyczne można kupić nie tylko w Rzeczypospolitej, ale również w każdym innym państwie. Wystarczy poczekać jedynie kilkanaście dni i cieszyć się z rzeczy, które – np. – w Nowym Jorku już są, a u nas jeszcze nie.