Standardowy męski strój na co dzień, czyli o preferencjach przeciętnego obywatela

Chociaż mężczyźni z rzadka śledzą najnowsze trendy w modzie, to tak czy siak muszą kiedyś w końcu pójść na zakupy do hipermarketu albo po prostu na bazar. Ci czterdziestolatkowie, którzy zaopatrują się w podkoszulki i sztruksy jedynie jeden bądź dwa razy w roku mogą bez obaw zakupić markowe ciuchy. Lepszy jakościowo materiał będzie długo służył, a i krój zazwyczaj o wiele łatwiej dopasować do konkretnej figury.

elegancko ubrany mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jest to, by umieć właściwie dobrać ubiór do okoliczności – nawet najładniejszy frak nie będzie doskonałym strojem, jeśli jego posiadacz akurat wybiera się na spacer do parku lub do sąsiada na grilla. W tym przypadku o dużo lepszym rozwiązaniem będzie założenie granatowych dżinsów, kraciastej koszuli bądź zwykłego białego t-shirtu z zabawną ilustracją.

Niniejszy artykuł ma ciekawe informacje na prezentowany temat – jeśli chcesz uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę dekoracje weselne bielsko-biała, która omawia podobne problemy.

Do tak skomponowanego stroju bardzo dobrze pasuje obuwie sportowe, a poza tym jest ono naprawdę wygodne, co oczywiście nie jest bez żadnego znaczenia – fajne stroje na motocykl. Zwykło się sądzić, że spędzanie niedzielnego popołudnia w domu, na przykład na sofie przed telewizorem, nie wymaga zbyt modnego ubioru.

Szukasz interesujących wiadomości na prezentowany temat? To świetna chwila, ponieważ jest napisany polecany wpis, który ma istotne informacje na omawiany temat.

Dlatego wygląd typowego mężczyzny pozostawia niestety sporo do życzenia. Niekiedy panie usilnie namawiają swoich partnerów, aby ci zamienili stare rozciągnięte i wyblakłe t-shirty na nowe, a sfatygowane dżinsy na wygodne spodnie dresowe. Ponadto przydatne będą również koszule flanelowe – szczególnie zimą, gdy trzeba pójść do piwnicy albo do garażu cieplejsza odzież jest na wagę złota. Mniej bądź bardziej efektowny strój uzupełniają bardzo praktyczne bluzy z kapturem, a także wygodne buty, najlepiej na rzepy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Analizując temat mody męskiej trzeba koniecznie nadmienić o tych najbardziej niepozornych, ale i tak samo istotnych elementach garderoby – ta strona. Zacznijmy od skarpet, które do niedawna w zasadzie były dostępne tylko w paru ciemnych kolorach – natomiast dzisiaj wielką karierę robią różnokolorowe skarpety z intrygującymi wzorkami. Podobnie rzecz się ma z bielizną – zabawne, a niekiedy i nieco frywolne rysunki i teksty potrafią rozśmieszyć najbardziej poważnego faceta. Zarówno skarpetki, jak i slipy trzeba co jakiś czas wymieniać, bowiem akurat te elementy garderoby zużywają się zbyt szybko. Rejestr tych najmniejszych ubrań zamykają sezonowe dodatki: dzianinowe rękawice, polarowe czapki, granatowe szaliki lub czapki bejsbolówki.