Standardowy męski strój na co dzień, czyli o preferencjach przeciętnego obywatela

Chociaż mężczyźni z rzadka śledzą najnowsze trendy w modzie, to tak czy siak muszą kiedyś w końcu pójść na zakupy do hipermarketu albo po prostu na bazar. Ci czterdziestolatkowie, którzy zaopatrują się w podkoszulki i sztruksy jedynie jeden bądź dwa razy w roku mogą bez obaw zakupić markowe ciuchy. Lepszy jakościowo materiał będzie długo służył, a i krój zazwyczaj o wiele łatwiej dopasować do konkretnej figury.

elegancko ubrany mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jest to, by umieć właściwie dobrać ubiór do okoliczności – nawet najładniejszy frak nie będzie doskonałym strojem, jeśli jego posiadacz akurat wybiera się na spacer do parku lub do sąsiada na grilla. W tym przypadku o dużo lepszym rozwiązaniem będzie założenie granatowych dżinsów, kraciastej koszuli bądź zwykłego białego t-shirtu z zabawną ilustracją.

Niniejszy artykuł ma ciekawe informacje na prezentowany temat – jeśli chcesz uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę dekoracje weselne bielsko-biała, która omawia podobne problemy.

Do tak skomponowanego stroju bardzo dobrze pasuje obuwie sportowe, a poza tym jest ono naprawdę wygodne, co oczywiście nie jest bez żadnego znaczenia – fajne stroje na motocykl. Zwykło się sądzić, że spędzanie niedzielnego popołudnia w domu, na przykład na sofie przed telewizorem, nie wymaga zbyt modnego ubioru. Dlatego wygląd typowego mężczyzny pozostawia niestety sporo do życzenia. Niekiedy panie usilnie namawiają swoich partnerów, aby ci zamienili stare rozciągnięte i wyblakłe t-shirty na nowe, a sfatygowane dżinsy na wygodne spodnie dresowe. Ponadto przydatne będą również koszule flanelowe – szczególnie zimą, gdy trzeba pójść do piwnicy albo do garażu cieplejsza odzież jest na wagę złota. Mniej bądź bardziej efektowny strój uzupełniają bardzo praktyczne bluzy z kapturem, a także wygodne buty, najlepiej na rzepy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Analizując temat mody męskiej trzeba koniecznie nadmienić o tych najbardziej niepozornych, ale i tak samo istotnych elementach garderoby – ta strona. Zacznijmy od skarpet, które do niedawna w zasadzie były dostępne tylko w paru ciemnych kolorach – natomiast dzisiaj wielką karierę robią różnokolorowe skarpety z intrygującymi wzorkami. Podobnie rzecz się ma z bielizną – zabawne, a niekiedy i nieco frywolne rysunki i teksty potrafią rozśmieszyć najbardziej poważnego faceta. Zarówno skarpetki, jak i slipy trzeba co jakiś czas wymieniać, bowiem akurat te elementy garderoby zużywają się zbyt szybko. Rejestr tych najmniejszych ubrań zamykają sezonowe dodatki: dzianinowe rękawice, polarowe czapki, granatowe szaliki lub czapki bejsbolówki.