Szafa z ubraniami nie chce się domknąć a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Podpowiemy, co będzie na topie jesienią i zimą.

Zestawienia na co dzień mają być przede wszystkim wygodne i dopasowane do naszego stylu życia. Jeśli nie wymusza tego na nas sytuacja czy firmowy dress code, zdecydowanie postawmy na klasykę w ubiorze i oszałamiające akcesoria – solidne obuwie, wełniane, otulające szale i dopasowane do całości torby.

Jeżeli zwykle poruszamy się autem, wybierzmy skórzane botki płaskie albo na niskim obcasie.

Przypadł Ci do gustu nasz tekst? Zatem czytaj to włóczka hurtownia, na co masz chęć na kolejnej witrynie, którą z pasją dla Ciebie stworzyliśmy.

Będą nie tylko wygodne do prowadzenia samochodu, lecz także do całodniowego chodzenia i najzwyklejszego w świecie „załatwiania spraw”. Jeżeli sądzimy, że botki potrafią skrócić nogi i powinny je nosić jedynie panie wysokiego wzrostu, mylimy się – czytaj . To prawda, skórzane botki mogą niekorzystnie wpłynąć na długość kobiecych nóg i proporcje sylwetki, lecz na rynku asortyment fasonów i kolorów jest ogromny, dlatego zarówno panie filigranowe, jak i te wyższe mogą kupić sobie buty tego rodzaju zgodnie ze swoimi potrzebami. Jednak to prawda – przy botkach trzeba uważać, co do nich zakładamy.

szafa

Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR

Należy pamiętać o tym, że krótsza kiecka lepiej się sprawdzi niż spódnica za kolano, więc decydujmy się raczej na długość mini albo szorty. Długie, wąskie nogawki również wyglądają dużo lepiej w zestawieniu z botkami. Jeśli chodzi o odcień rajstop – najlepiej zdecydować się na ten sam, jaki mają buty. A ciemne rajstopy w zestawieniu z ciemnymi butami wydłużą optycznie nogi.

Czy to zagadnienie niezwykle Cię zajmuje? Jeżeli tak, to wejdź tutaj i poznaj naszą firmę (https://noor.pl/) – poznasz w tym miejscu nieziemsko ciekawe informacje.

Jeśli natomiast decydujemy się na rajstopy w innym kolorze, wzbogaćmy nasz strój chustą w podobnym połączeniu kolorystycznym. Ale niech nie będzie to jednolita tkanina, tylko coś patchworkowego – . W popularnych sklepach znajdziemy spory wybór tego typu szali. Ostatnio znów stał się modny styl boho, a co za tym idzie – pióra, frędzle i dodatki z naturalnej skóry. Jeśli odpowiada nam ten styl, poszukajmy w swoich garderobach czegoś ozdobionego frędzlami, romantycznych koszul czy dłuższych swetrów zapinanych na guziki.

Oczywiście ponieważ moda zatacza koło, całkiem prawdopodobne, iż w tym sezonie zupełnie nie będziemy robiły zakupów, a ubrania sprzed kilku lat nie tylko będą leżały jak ulał, lecz także dostaną drugie życie.