Szafa z ubraniami nie chce się domknąć a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Podpowiemy, co będzie na topie jesienią i zimą.

Zestawienia na co dzień mają być przede wszystkim wygodne i dopasowane do naszego stylu życia. Jeśli nie wymusza tego na nas sytuacja czy firmowy dress code, zdecydowanie postawmy na klasykę w ubiorze i oszałamiające akcesoria – solidne obuwie, wełniane, otulające szale i dopasowane do całości torby.

Jeżeli zwykle poruszamy się autem, wybierzmy skórzane botki płaskie albo na niskim obcasie. Będą nie tylko wygodne do prowadzenia samochodu, lecz także do całodniowego chodzenia i najzwyklejszego w świecie „załatwiania spraw”. Jeżeli sądzimy, że botki potrafią skrócić nogi i powinny je nosić jedynie panie wysokiego wzrostu, mylimy się – czytaj . To prawda, skórzane botki mogą niekorzystnie wpłynąć na długość kobiecych nóg i proporcje sylwetki, lecz na rynku asortyment fasonów i kolorów jest ogromny, dlatego zarówno panie filigranowe, jak i te wyższe mogą kupić sobie buty tego rodzaju zgodnie ze swoimi potrzebami. Jednak to prawda – przy botkach trzeba uważać, co do nich zakładamy.
szafa
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR

Należy pamiętać o tym, że krótsza kiecka lepiej się sprawdzi niż spódnica za kolano, więc decydujmy się raczej na długość mini albo szorty. Długie, wąskie nogawki również wyglądają dużo lepiej w zestawieniu z botkami. Jeśli chodzi o odcień rajstop – najlepiej zdecydować się na ten sam, jaki mają buty. A ciemne rajstopy w zestawieniu z ciemnymi butami wydłużą optycznie nogi.

Czy to zagadnienie niezwykle Cię zajmuje? Jeżeli tak, to wejdź tutaj i poznaj naszą firmę (https://noor.pl/) – poznasz w tym miejscu nieziemsko ciekawe informacje.

Jeśli natomiast decydujemy się na rajstopy w innym kolorze, wzbogaćmy nasz strój chustą w podobnym połączeniu kolorystycznym. Ale niech nie będzie to jednolita tkanina, tylko coś patchworkowego – . W popularnych sklepach znajdziemy spory wybór tego typu szali. Ostatnio znów stał się modny styl boho, a co za tym idzie – pióra, frędzle i dodatki z naturalnej skóry. Jeśli odpowiada nam ten styl, poszukajmy w swoich garderobach czegoś ozdobionego frędzlami, romantycznych koszul czy dłuższych swetrów zapinanych na guziki.

Oczywiście ponieważ moda (poznaj ofertę anetta legnica) zatacza koło, całkiem prawdopodobne, iż w tym sezonie zupełnie nie będziemy robiły zakupów, a ubrania sprzed kilku lat nie tylko będą leżały jak ulał, lecz także dostaną drugie życie.