Jak trzeba dobierać do siebie ubrania?

Bez względu na to, czy chodzi o półbuty damskie, czy o inne elementy garderoby, powinno się kreować ją w jak najbardziej rozsądny sposób i nie ulegać nagłym pokusom zakupowym
Swój własny styl ubierania to coś, co chce wypracować sobie wiele osób, aby w ten sposób wyrażać siebie i swoje potrzeby.

W związku z tym garderoba winna być więc jak najbardziej przemyślana i powinniśmy zakupywać wyłącznie to, co faktycznie nam się podoba i w czym czujemy się dobrze.
Zumi Lajt

Autor: Zumi
Źródło: http://www.zumi.pl
Kwestia ta dotyczy rzecz jasna nie tylko ubrań, lecz również obuwia i dodatków. To, czy będziemy posiadać w szafie schowane wyłącznie półbuty damskie i pantofle na obcasie, czy może oprócz tego baleriny damskie i typowe klapki zależy oczywiście od tego, czy tego typu obuwie, faktycznie wpasowuje się w codzienny trend ubrań, jakie najczęściej nosimy. Nie ma zatem potrzeby zakupywać każdego rodzaju obuwia, jakie proponowane jest na rynku, tylko takie, w jakim czujemy się najlepiej i najbardziej komfortowo.
Dotyczy to oczywiście także pozostałych elementów naszej codziennej garderoby. Dlaczego to istotne? Bo wbrew pozorom, często zakupujemy coś bez większego namysłu, co w istocie nawet niekoniecznie nam się rzeczywiście podoba lub do nas pasuje. Kupujemy dlatego, że jest taka moda bądź dlatego, że koleżanki w pracy mają takie same ubrania.

Intrygujący post? Niezmiernie nam miło. Tym samym gorąco zapraszamy na (www.dariadzikiewczartfoto.pl/) naszą nową stronę, gdzie wyszukasz masę dodatkowych tematów.

Tymczasem to, co modne, nie musi współgrać z naszym stylem, który jest wyjątkowy i niepowtarzalny, i powinniśmy o tym pamiętać.

Róbmy zakupy w bardziej przemyślany sposób i nie bójmy się swojego stylu. Jeżeli na co dzień na przykład chcemy czuć się elegancko, a nie tylko od święta, wybierajmy nawet mniej rzeczy, ale niech będą rzeczywiście eleganckie i jak najwyższej jakości.