Jaki kupić podarunek na osiemnastkę

Współczesna młodzież posiada praktycznie wszystko. A czego nie posiada, może sobie nabyć. Stąd jakikolwiek prezent dla takiego świeżutkiej daty dorosłego może być nietrafiony. Można nie wstrzelić się w gust. Woń pachnideł może nie odpowiadać, woda po goleniu może spowodować podrażnienia, natomiast bombowy balsam do ciała może uczulać. Tak samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary

Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Można zakupić zły rozmiar (a zbyt mała koszulka może spowodować fontannę łez, depresję jak też projektowanie restrykcyjnej diety złożonej wyłącznie z liści sałat u osiemnastoletniej dziewczyny), frajerski kolor (Twój chrześniak może prosto w twarz oznajmić, że nie włoży tego badziewia) lub zupełnie niemodne okulary Ray Ban (a to dopiero będzie dramat). Lepiej odpuścić sobie takie pomysły, to nazbyt ryzykowne. Jeśli zafundujemy chrześniakowi jakikolwiek gadżet elektroniczny Razer, to sytuacja może być podobna. Z kolei zakupując lekturę, płytę CD lub DVD – istnieje niebezpieczeństwo, iż młody/-a już ją posiada – portal Taniomania.pl.

W jaki sposób rozwiązać tenże gordyjski węzeł? Najprościej, bo jak nie wiemy o co idzie, to z pewnością idzie o….kopertę. Z odpowiednim wkładem, rzecz jasna. Chrześniak bądź chrześnica będzie mógł zakupić sobie coś, co go z pewnością ucieszy.

Jeśli żywo zajmuje Cię analizowana w tym artykule sprawa, to poza tym zobacz ofertę w serwisie (https://www.dortex.pl/hurtownia-odziezy-uzywanej-o-firmie/). Z pewnością znajdziesz tam coś interesującego dla siebie.

A być może zbiera na prawo jazdy, samochód, wczasy z paczką przyjaciół czy na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi gotówki z osiemnastkowych kopert przybliży się do zrealizowania własnych projektów. Dlatego podarek w formie pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem.

Ile podarować na osiemnastkę? Wszystko zależy od stanu twego portfela. Z drugiej strony wiadomo, iż chrzestnemu wypada dać więcej. Osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, zatem i suma w kopercie powinna być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Jeśli zarabiasz mało, to 200 zł to taka przyzwoita sumka. Przyjmuje się jednakże, iż 500 – 1000 zł to będzie w sam raz. Usatysfakcjonuje solenizanta i nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Jednakże oczywiście możemy zaszaleć oraz zaszpanować większą kwotą – no w końcu, kto majętnemu zakaże ;). Ale tak na poważnie, należy być roztropnym oraz dobrać kwotę do swego stanu na koncie. A w przypadku konieczności – odłożyć lub pożyczyć. Najważniejsze, aby robić to z głową Dołóżmy do koperty jakikolwiek pamiątkowy drobiazg (np. ramki tradycyjne) – sprawdź promocje na Taniomania.pl.