Kolekcja w pełni przydatnej garderoby jest bez wątpienia możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny

Dobieranie ubrań odpowiednio do pogody i do sytuacji to często nie zawsze takie łatwe zadanie. By się o tym przekonać, wystarczy rozejrzeć się wokół siebie na ulicy. Napotkamy mnóstwo osób, które popełniły rozmaite modowe faux pas – albo ktoś ubrał się za grubo, albo za cienko, albo niestosownie do okazji. Co jest kluczem do dobrego wyglądu? Jak najbardziej powinniśmy posiadać w szafie odpowiedni zestaw ubrań. A jego skompletowanie niekoniecznie jest takie łatwe.

buty do biegnia asics

Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy przed ważnym wyjściem (czy nawet niekoniecznie przed ważnym) stałaś przed szafą, rozważając, w co się ubrać i nic konkretnego nie przychodziło ci na myśl? Zapewne wiele i pełne rzeczy szafy nic niestety nie pomogły, bo dana rzecz zupełnie się nie nadawała, inna była zbyt cienka czy za gruba, jeszcze inna w zbyt jaskrawym kolorze. Więc szłaś zrezygnowana na zakupy, aby zakupić kolejne buty damskie s.oliver, które tak naprawdę jedynie razy potem zakładałaś. Skądś to już znasz, prawda? Może więc pora, aby to zmienić i zacząć robić zakupy oraz ubierać się z głową? Przede wszystkim warto dobierać rzeczy we właściwy sposób. Warto mieć w garderobie jak najwięcej klasycznych spodni, spódnic czy marynarek, które pasują praktycznie do wszystkiego. Tym sposobem unikniemy poświęcania każdego ranka kilkudziesięciu minut na dopasowanie ładnie się ze sobą komponujących sztuk garderoby. Unikajmy więc elementów tego typu jak na przykład jasnozielone zamszowe kozaki za kolano. Może i są ciekawe, ale raczej nie będą odpowiednie do zbyt wielu sztuk spodni czy płaszczów. Zamiast tego zdecydujmy się lepiej na typowe czarne buty, które założymy właściwie do wszystkiego przykłady: szorty męskie tommy hilfiger.

spodenki tommy hilfiger

Autor: Des Byrne
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna, raz na jakiś czas dobrze jest zaszaleć i kupić sobie coś ekstrawaganckiego, ale lepiej niech to nie będzie zbyt często, tylko sporadycznie. Dzięki temu zaoszczędzimy naprawdę wiele czasu i pieniędzy. Oprócz tego, zawsze warto mieć w szafie również ubrania takie jak na przykład buty damskie do biegania asics czy też krótkie spodenki męskie tommy hilfiger. W końcu tego typu wygodna odzież przyda nam się w wielu przypadkach, a ponadto może służyć przez wiele lat. Skomponowanie zawartości szafy w racjonalny sposób jest jak najbardziej możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny i wybieranie tylko najlepszych opcji: damskie do biegania asics.