Masz kłopoty z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Pomoże Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w współczesnych czasach bardzo istotne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas bez wątpliwości zdaje sobie sprawę z faktu, że nie można oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednakże bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie zdanie o danej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeśli chcesz więc robić na innych osobach dobre wrażenie, z pewnością powinnaś zadbać w właściwy sposób między innymi o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niestety ma problemy z dobraniem właściwych ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zwykle wydaje nam się, iż nie ma nic łatwiejszego – idziemy do sklepów, przymierzamy wybrane ubrania, przeglądamy się w lusterku i wybieramy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednak wcale nie jest to tak proste i niejednej z nas na pewno przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście można pójść na wszelkiego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są przede wszystkim szkolenia dress code (Basia Józefiak – personal shopper) – jednakże nie zmienia to faktu, że niewątpliwie łatwiej jest wybrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w takich przypadkach przyda się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na zakupy i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w konkretnych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zazwyczaj mają skończone różnego rodzaju szkolenia dress code, zatem bez wątpliwości będą w stanie udzielić Ci najlepszych porad – również takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz sama chodziła na zakupy. Porady udzielane przez personal shopper zdecydowanie pomogą Ci znaleźć najlepsze fasony i kolory ubrań, w których wyglądasz najlepiej. Możesz z tego typu pomocy skorzystać jednorazowo – i wtedy kupić sporo ubrań, które uzupełnią Twoją garderobą na dłuższy czas – albo zabierać ze sobą stylistki na każde zakupy. Jeśli będziesz się stosować do ich wskazówek, z pewnością Twój styl bardzo się poprawi – czytaj o tym jak odnaleźć własny styl.

Wbrew pozorom odnalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie.

Wpis prezentujący tę sprawę jest niezwykle drobiazgowy, jednak warto poznać to pod innym kątem. My zalecamy to opracowanie.

Coraz osób ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo istotny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, więc zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi również jest coraz większe. Z wskazówek stylistów korzystają właściwie wszystkie gwiazdy, zatem Ty także możesz sobie pozwalać na odrobinę luksusu!