Wybieramy świąteczne upominki – sprawdź, co warto kupić bliskiej osobie

Zbliżają się święta. To naprawdę niezwykły czas w roku. Te dni na ogół poświęcamy swym najbliższym. Spotykamy się z nimi, przyrządzamy dla nich przeróżne potrawy i wreszcie – wybieramy dla nich upominki. Chyba nie ma osoby, jaka nie lubiłaby tych ostatnich. Z reguły przepadamy zarówno za ich wręczaniem, jak i dostawaniem. Przyjemnie jest pojechać do sklepu i poszukiwać tam czegoś, co może przypaść do gustu naszemu rodzicowi, rodzeństwu, mężowi czy żonie. Jednak nie da się zaprzeczyć, że sami również chcemy być obdarowywani.

Przez to czujemy się rzeczywiście wyjątkowi. Jednak w jaki sposób wybrać podarek, żeby adresat był z niego całkowicie zadowolony? Jak spowodować, by nie był zmuszony on udawać fałszywej radości, lecz naprawdę ją poczuł? Nade wszystko nie kupujmy podarunku na ostatnią chwilę – zerknij na modne (odzież damska) kąpielówki Atlantic. Za to mocno się zastanówmy nad jego doborem. Na pewno wówczas wpadniemy na coś świetnego.

bluza

Autor: kelly
Źródło: http://www.flickr.com

Nade wszystko wybierając podarek myślmy nie o samych sobie, lecz o adresacie. Zastanówmy się co on lubi, jakie ma upodobania, co może mu przypaść do gustu. Jeżeli całkowicie nie mamy pomysłu, warto decydować się na podarki uniwersalne. Panie na przykład właściwie za każdym razem lubią otrzymywać różne elementy garderoby, takie jak na przykład biustonosze bonprix. Tego dla nich za żadnym razem nazbyt dużo. A jeśli nie chciałbyś ryzykować, iż nieodpowiednio trafisz z rozmiarem ubrania, możesz zdecydować się na biżuterię czy kosmetyki. Jednakże również tutaj warto dobrze znać gust obdarowywanej osoby.

Co zaś kupić mężczyźnie? Oni w szczególności doceniają podarunki praktyczne i przydatne, takie jak np. zegarki czy też zestawy narzędzi. Niejednokrotnie jednak lubią również różne trunki – czytaj o torbach z firmy Trunki . Mało który pogardzi doskonałym alkoholem, w szczególności jeżeli spakujemy go do stylowej torby trunki.

Co natomiast kupić dziecku? Tu powinno być stosunkowo łatwo. Przecież maluchy uwielbiają wszelkie gry i zabawki. Jednakże przy ich wybieraniu weźmy pod uwagę płeć, wiek oraz upodobania tego określonego dziecka. Co natomiast jeżeli chodzi o nastolatki? Fantastycznym pomysłem mogą być kolorowe bluzy z nadrukiem – młodzież lubi tego typu odzież. Poza tym kierujmy się pasjami. Jeżeli na przykład dany nastolatek pasjonuje się sportem, podarujmy mu szorty kąpielowe atlantic czy cokolwiek ze sprzętu – do siatkówki czy kosza. Z pewnością coś wymyślisz!