Prawdziwie seksowna kobieta – jakie są obecnie jej najważniejsze atrybuty?

Większość Pań żyje aktualnie w ciągłym zalataniu. Praca zawodowa, opieka nad dziećmi, obowiązki domowe, realizowanie osobistych pasji i zainteresowań czy spotkania z przyjaciółmi – to wszystko wymaga dużo czasu. Czy w takiej sytuacji w życiu dzisiejszej kobiety jest miejsce na troskę o siebie? Oczywiście, że tak, tym bardziej, że wygląd zewnętrzny ma dziś ogromne znaczenie. Jakie są podstawowe atrybuty seksownej kobiety?

Przede wszystkim, warto zadbać o te elementy stroju, jakich na pierwszy rzut oka nie widać. Prawidłowo dopasowana seksowna bielizna

modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

to oczywiście podstawa. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że mając ją na sobie, również w normalnym stroju można poczuć się niczym gwiazda z czerwonego dywanu. Co więcej, bielizna prawidłowo modeluje ciało, sprawia, że kobieta inaczej się porusza, jest pewniejsza siebie. Warto z tego względu zadbać o to, by na co dzień zakładać bieliznę jak najlepszej jakości, nawet jeżeli nikt nie miałby jej zobaczyć. Synonimem seksu są też kabaretki, które można znaleźć online: polecane modele kabaretek. To faktycznie odważny element stroju, w związku z tym decydując się na ten rodzaj rajstop, zdecydowanie należy ubrać skromną sukienkę, najlepiej pozbawioną głębokich dekoltów bądź wycięć. Dzięki temu uniknie się „przeładowanego” rezultatu. Takie rajstopy sprawdzą się znakomicie chociażby do klasycznej „małej czarnej” – rzecz jasna kiedy sukienka sama w sobie nie będzie nazbyt odważna.

Seksowna kobieta musi zatroszczyć się także o stosowną fryzurę i makijaż. Rzecz jasna, nie oznacza to, że należy nakładać na twarz szereg kosmetyków, poświęcać makijażowi kilkadziesiąt minut, doklejać sztuczne rzęsy itd. Wręcz przeciwnie, czasami wystarczy jedynie zatuszować drobne niedoskonałości cery i pomalować usta czerwoną szminką bądź wytuszować rzęsy. Nie w każdej sytuacji mocny makijaż – makijaż z dojazdem dorota małecka jest kojarzony z byciem seksowną. Wiele jest zależne od typu urody oraz okazji. Włosy natomiast powinny być zawsze czyste. Nie ma bardziej niestosownego widoku niż przetłuszczone, przyklapnięte u nasady włosy.

Zdarza się, że bycie seksowną jest porównywane z odsłanianiem ciała. To błąd. Dużo kobiet z powodzeniem udowadnia, że także skromny, zabudowany strój może doskonale oddziaływać na wyobraźnię. Wskazane jest znać jedną zasadę – odsłaniać powinno się jedynie nogi lub dekolt, nigdy razem.
This entry was posted in Bez kategorii by admin. Bookmark the permalink.