Sukieneczki mini – a więc, sukieneczki dla kobietek o ładnych oraz nie za grubych nogach

Jesteś personą szczuplutką oraz nie jeden raz chwalą twoje własne nogi? A być może nogi to twój najbardziej duży atut? Załóż sukieneczkę typu mini, by je podkreślić i uwydatnić swoje osobiste walory!
Przeciwko pozorom, sukienki mini nie bywają przeznaczone dla każdziutkiego rodzaju kobiety, chociaż nie pojedyncza z Pań mogłaby się o tę rzecz wykłócać.

czółenka

Autor: KINGA
Źródło: KINGA
Kobiety otyłe, chociaż pewnie również by pragnęły je mieć na sobie – z pewnego rodzaju względów robić tego nie powinny, a zwłaszcza nie posiadając odpowiedniego „zaplecza”, o którym zaraz po opowiadamy. Sukienki mini uwidaczniają nóżki niemalże w całości, gdyż sięgają zwykle połówki uda, lub nawet i jeszcze wyżej. Kobietki posiadające dość dużą nadwagę najczęściej mają problemiki z rozstępami, które to najczęściej widać w tego rodzaju sukieneczkach – omijając to, większość kobietek nie lubi ukazywać swoich nóżek, gdy przypominają przysłowiowe „kłody”. Dlatego sukienki mini (często nazywane miniówkami), bywają zazwyczaj przeznaczone dla dziewczyn, których atutem, nie wadą bywają właśnie nogi. Powracając jednak do Pań bardziej otyłych, posiadamy dla nich kilka porad, jak upiększyć nóżki, choć używanie miniówki i tak radzilibyśmy odstawić na na przykład sukienki do kolanek, które to bardziej pasują owym kobietom.

Pierwszą rzeczą jaką kobieta z nadwagą musiałaby założyć do sukieneczki są rajstopy albo jeszcze wspanialej – pończochy, które to zamaskują rozstępy i innego typu „skazy”, przydając nam zarazem przemiłe poczucie, iż mamy na sobie coś bardzo seksownego, co doda nam pewności siebie.

Podoba Ci ten artykuł? To super, sprawdź stronę cream hurt pod tym adresem. Zobaczysz tam więcej informacji na zbliżony temat.

Drugą oraz najważniejszą rzeczą są buciki na obcasie, które wysmuklą w optyczny sposób nogi, sprawiając, że wydadzą się dłuższe i mniej toporne!