Coś dla panów

Gdy tylko zaczyna się rozmowa o ciuchach, to z pewnością wiele osób sądzi, że taki temat może dotyczyć wyłącznie kobiet. Nic bardziej mylnego! Szczególnie, że już coraz częściej w różnych serwisach internetowych, a także czasopismach, pojawiają się artykuły dotyczące mody męskiej. To rzeczywiście jest prawda. Panowie coraz uważniej przykuwają uwagę do tego, jak wyglądają. Jest to oczywiście bardzo dobra wiadomość dla Pań, które do tej pory kojarzyły mężczyzn z takimi, których nie da się wygonić do łazienki.

Koszulka męska Trójmiasto

Autor: Pewex
Źródło: Pewex.pl
Nawet w różnych czasopismach, a także serwisach internetowych nie brakuje nowinek modowych przeznaczonych właśnie tylko i wyłącznie dla Panów. Jakiej kolorystyki powinni się trzymać, jakie fasony są dla nich najkorzystniejsze, to wszystko mogą znaleźć w licznych źródłach. A jeśli nie chce im się szukać w czasopismach lub Internecie, mogą wybrać się do dowolnego centrum handlowego bądź galerii i tam z pewnością znajdą odpowiedź na to czego poszukują. Może rzeczywiście w męskiej modzie nie widać aż takiej burzliwej zmiany, jak to jest w przypadku mody damskiej. Jednak i tutaj jest również dość szerokie pole do popisu.

Najlepiej jest przeszukiwać takie nowinki względem otwieranego kolejnego sezonu. Przykładowo teraz mamy do czynienia z sezonem wczesnowiosennym. Z tego względu uwaga projektantów skupiana jest przede wszystkim na różnego rodzaju kurtkach, polarach, a także długich spodniach. Wśród nich znajdziemy chociażby niezapomniane kurtki pilotki, ale również wiele innych nieco klasycznych, czy też wręcz odważniejszych propozycji. Ciekawą propozycja na pewno będą kurtki pikowane, puchowe i ciepłe bluzy. Chociaż taki styl zazwyczaj kojarzy nam się z zimą, to jednak w tym sezonie projektanci postanowili nieco zaszaleć i dać możliwość przejścia z kurtki pikowanej zimowej, do kurtki pikowanej wiosennej. Oprócz takich propozycji, są również jeszcze dedykowane dla Panów specjalne płaszcze. Szczególnie w odzieniach ziemi i beżu. Czyli raczej nie będziemy tutaj doszukiwać się żadnej wysublimowanej ekstrawagancji. Panowie mogą przebierać raczej w takich kolorach jak szarości, zielenie, khaki, a także beże. Ożywieniem będzie jednak połączenie jasnych kolorów z ciemnymi lub na przykład zdecydowanie się na kolor głębokiego niebieskiego, albo jasnego pomarańczowego. Każdy pan musi podjąć samodzielną decyzję na temat noszonego koloru.