Moda na zmianę sezonu

Zbliżająca się wiosna, a później lato, powodują, że nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy mogły na siebie zakładać letnie ubrania. Rzeczywiście jest to czas, kiedy można pokazać nieco więcej ciała, ale i również pobawić się kolorami.

Buty męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba mało kto lubi zimę, chociażby ze względu na niskie temperatury, brak słońca, a także ciągłe opady deszczu lub śniegu. Wtedy też nie mamy za bardzo nastroju, żeby bawić się różnymi połączeniami ubrań. Natomiast na wiosnę, na ulicach możemy zobaczyć prawdziwą paradę kolorów. Jakie kolory będą modne podczas tej wiosny? Okazuje się, że będą królowały dość skrajne połączenia.

Z jednej strony będziemy miały do czynienia z głębią granatu, a z drugiej strony z pudrowym różem. Oczywiście możliwości będzie zdecydowanie więcej, dlatego warto poszukać na rożnych blogach poświęconych modzie, jakie jeszcze zestawienia kolorów okażą się dla nas przychylne. Na pewno warto postawić na nieśmiertelną biel oraz czerń. Te dwa kolory, najbardziej skrajne względem siebie, będą mogły pojawiać się w różnych ciekawych zestawieniach. Dla odważnych pań projektanci przyszykowali sporo ubrań w odcieniach złotego koloru. Chociaż ten kolor zwykle najbardziej kojarzy się nam z świętami Bożego Narodzenia, bądź też sylwestrową zabawą, to jednak coraz częściej pojawia się on w ciągu codziennego noszenia. Oprócz kolorów warto zwrócić uwagę na materiały, które pojawiają się coraz częściej. A do nich niewątpliwie będzie zaliczał się tiul. W szczególności chyba najbardziej będą nas zachęcały spódnice i sukienki przypominające sukienki baletnic. Będą one dostępne w każdych kolorach pastelowych, ale oczywiście nie zabraknie różu lub odcieni brzoskwiniowych. Jeśli chodzi o materiały, to również cały czas nie będzie ustępowała koronka, która będzie nam się kojarzyła przede z elegancją i delikatnością. Szczególnie moda ślubna w tej chwili będzie bardzo bogata w koronki i różnego rodzaju tiule. To sprawia, że kobieta z pewnością będzie czuła się bardzo wyjątkowo i wspaniale.