Z czego się bierze tak duża popularność okularów firmy Ray Ban, jakie modele są najczęściej kupowane.

Coraz większej ilości osób hasło słoneczne okulary kojarzą się przede wszystkim z firmą Ray-Ban. Lecz jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż firma ta odniosła niebywały wprost sukces, i to tak naprawdę w krótkim okresie czasu, bo raptem dziesięciu lat.

torebka
To wtedy właśnie pierwszy raz ukazały się w sklepach okulary przeciwsłoneczne rayban wayfarer, będące bardzo wierną reprodukcją modelu z lat pięćdziesiątych.czytaj to ocieplacze wełniane ocieplacze wełnianeOczywiście zastosowano przy nich materiały najlepszej jakości, konstrukcja została dopracowana w każdym szczególe, i to wszystko spowodowało, że ludzie zaczęli nosić te okulary. W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 napisał o tym sprzedał się w bardzo dużej ilości sztuk, podnosząc równocześnie firmę na szczyty popularności.
okulary w gablocie

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne tej marki zyskują coraz większą popularność również w naszym kraju, mimo że trzeba jednak trochę na nie wydać. Ceny każdego modelu rozpoczynają się od trzystu złotych, na przykład model ray ban clubmaster można już bez problemów zakupić w takiej kwocie. Trochę droższe, bowiem kosztujące prawie pięćset złotych, są modele ray ban 3025, natomiast kultowe wayfarer to koszt około czterystu złotych. Niektórym osobom może się to wydawać dużo, lecz w tej cenie nie tylko otrzymuje się naprawdę wysoką jakość, ale też powiew luksusu, jaki ze sobą niosą produkty tej firmy.

Tak naprawdę o ich popularności można się przekonać, udając się w jakiś słoneczny dzień na jakąś reprezentacyjną ulicę, duża część przechodniów nosić będzie jakiś model tego producenta.