Najmodniejsze trendy w gałęzi obuwniczej na sezon jesienno zimowy 2014

Moda na wygodę opanowała nasze ulice, współcześnie na topie są buty, które nie wyłącznie wyglądają ekstra, ale przede wszystkim dobrze się noszą. Kupując obuwie jesienne winniśmy zwrócić też uwagę na to, aby właściwie zabezpieczały nas przed dość chłodniejszą pogodą. Szpilki od lat królują wśród różnych typów damskiego obuwia. Mimo zmieniających się trendów i krojów, szpilki zupełnie się nie starzeją i w jakiejkolwiek najnowszej kolekcji czołowych konstruktorów obuwia znajdują swoje miejsce.

kobieta w szpilkach

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Obcasy przydadzą kilku dodatkowych centymetrów i pewności siebie. W obuwiu na tym obcasie, każda pani, bez względu na wzrost i wagę, wygląda szczupło i zgrabnie.

czarne kobiece szpilki

Autor: Cristina Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com

Niezmiennym trendem, jaki aczkolwiek króluje na naszych ulicach już od pewnego czasu, lecz nieustannie zostaje niekwestionowanym modowym przywódcą, są półbuty damskie, takie jak przykładowo na tej stronie – . Nakładamy je zarówno do strojów dziennych, jak także do tych więcej eleganckich stylizacji, dzięki temu otrzymujemy nowy efekt. Owej jesieni, sięgając po obuwie na jesień, nie zdołamy pominąć botków. Królują na wszystkich sklepowych prezentacjach, pociągając każdą kroczącą kobietę. Barwa butów nie jest tak kolorowa jak w letnim obuwiu, za to desenie są tak różne, że każdy, nawet najbardziej wybredny, wypatrzy coś dla siebie. Rozpoczynając od półbutów damskich, poprzez botki (damskie botki) za kostki, aż do wysokich kozaków. To samo dotyczy obcasów. Od najbardziej wygodnej płaskiej podeszwy, przez średnie obcasy, do botków na wielkich koturnach.

Również styl sportowy na stałe zagościł w naszych stylizacjach i niejednokrotnie czerpią z niego natchnienia również jednostki niemające na co dzień dużo wspólnego ze sportem. Nic szczególnego, sportowe buty są projektowane przez najlepsze marki, skonstruowane z dużej jakości budulców, także ogromnie komfortowe. Preferując obuwie sportowe, również wynajdziemy obuwie jesienne, dobrane dla nas.

Luksus, to właśnie nim musimy się inspirować, kupując obuwie jesienne. Na szczęście dzisiaj nie musimy już wybierać pomiędzy modą a luksusem.