Zadbajmy o swoich mężczyzn

Golenie, to jedna z tych spraw, którym większość panów poddaje się na co dzień, a niejednokrotnie nawet i dwa razy dziennie. Nic więc zaskakującego, iż skóra na ich twarzy niejednokrotnie jest podrażniona, zaczerwieniona lub zadrapana. Z tego powodu właśnie żony muszą w rzetelny sposób zadbać o swoich panów, tak by nie odczuwali żadnego dyskomfortu wywołanego codzienną pielęgnacją, zwłaszcza że często troszczą się o siebie głównie ze świadomością, o umiłowanej kobiecie.

Odpowiednie kremy po goleniu

maszynka do golenia

Autor: Alan Swartz
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcemy pomóc umiłowanemu w dbaniu o jego jędrną oraz piękną skórę policzków, to niewątpliwie warto inwestować w wspaniałej jakości maszynkę do golenia. Taką, która będzie oferowała ostre brzytwy, ułożone pod różnorodnymi kątami i która będzie miała specjalny pasek wyłożony aloesem. W dodatku powinnyśmy kupować fantastycznej jakości kremy po goleniu, które będą zmniejszały suchość skóry, jej zadrapanie, ale i jednocześnie będą dopomagały w posiadaniu właściwej warstwy ochronnej (dalej: które kremy do golenia warto kupić). Warto zwrócić uwagę, żeby pianki te były wytworzone z naturalnych składników i żeby zawierały w sobie jak najmniej chemii. Na dodatek do cery czułej musimy kupować właściwe kremy posiadające w sobie aloes, który będzie właściwie nawilżał i odżywiał.

Pomocny będzie też razor pit

Im mocniej naostrzona maszynka do golenia, tym słabsze możliwość zadrapań, lub skaleczeń. Jednak wiemy, że im częściej się tej maszynki użytkuje, tym więcej się ona zużywa, a brzytwy się tępią. Dlatego warto zainwestować w , czyli odpowiednie silikonowe urządzenie, które z jednej strony ostrzy brzytwy w golarce, a z drugiej czyści ją z pozostałości po włosach, czy po kremie do golenia. Dzięki temu gadżetowi możemy być przeświadczeni, że maszynka dłużej będzie perfekcyjnie spełniała swoje zadanie, a co się z tym łączy, nie tylko dokładniej zadbamy o skórę policzków, lecz i sporo oszczędzimy na zakupie kolejnych golarek.

Wykorzystujmy dostępne środki

Im więcej różnorodnych możliwości będziemy ze sobą łączyli, tym większa będzie szansa na to, iż golenie dla naszego pana stanie się przyjemnością. Nie będzie on narzekał na zniszczoną skórę, na zadrapania czy pieczenie, a jednocześnie dokupując to etui oczyszczające powinniśmy być przekonani, iż dłużej będzie miał możliwość się radować z korzystania swojej ulubionej maszynki. A jeżeli do tego wszystkiego dołączymy jeszcze dobrze kupiony krem po goleniu, to może się okazać, że twarz naszego partnera będzie idealnie gładka oraz niesamowicie przyjemna przy dotyku.