Jak poprawnie dobrać dodatki?

Czy swoją garderobę możemy ożywić wyłącznie przez zakup nowych dodatków? Okazuje się, że tak. Ponieważ tak naprawdę wystarczy jedynie pobawić się kolorami w doborze apaszek, biżuterii, czy też czapki bądź rękawiczek, a nasze ciemne lub jasne stroje, nie będą już takie monotonne jak do tej pory.

Kobieta w sukience

Autor: Belo Horizonte – MG
Źródło: http://www.flickr.com
Takie pole do popisu mają szczególnie panie, które uwielbiają czarny kolor. Jest on rzeczywiście cały czas uznawany za dość smutny, a nawet poważny, jednak nie zapominajmy również o tym, że jest to kolor także kojarzący się z luksusem i elegancją. A co najważniejsze pasuje dosłownie do każdego innego koloru. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć luksus takiego stroju, wtedy możesz dodać na przykład kolory takie jak złoty lub srebrny. Wtedy Twoja mała czarna przemieni się w prawdziwą wieczorową kreację.

Jeśli chcemy dodać nieco słodyczy swoim czarnym ubraniom, wtedy wyśmienicie zdadzą egzamin na przykład turkusowe lub różowe dodatki. Szczególnie te drugie w tym sezonie mają okazać się najmodniejsze. Dlatego jeśli dobierzesz dla siebie turkusową szeroką bransoletkę, bądź też różową apaszkę w odcieniu pudrowym, to zapewne poczujesz odrobinę wiosennego tchnienia, mimo posiadania na sobie samych czarnych ubrań. Może jeśli taka kobieta, która w swojej szafie ma wyłącznie czarne spodnie, czarne bluzki i sukienki, zacznie powoli wprowadzać do swojej garderoby kolorowe dodatki, po prostu zacznie się przekonywać, że noszenie różnokolorowych strojów może okazać się naprawdę ciekawe. Chociaż nie ma sensu zmieniać swoich upodobań na siłę, tylko dlatego, że moda ma nowe trendy.

Trzeba wziąć pod uwagę, że największą cecha mody jest to, że po pewnym czasie po prostu zaczyna po prostu przemijać. Natomiast swój osobisty styl zawsze pozostanie. Należy jednak nieco odświeżać swoja garderobą, przynajmniej raz na rok lub dwa. Wtedy unikniemy największego modowego błędu, które popełniają szczególnie kobiety dojrzałe, które niestety chodzą ciągle w tych samych ubraniach. Okazuje się wtedy, że wyglądają jakby zatrzymały się w poprzednim wieku.