Nowe podejście w dbaniu o wygląd wśród pań

Wygląd jest dla wielu ludzi bardzo istotną sprawą. Staramy się wyglądać ponętnie i to samo doceniamy u innych. W ostatniej dekadzie niezwykle dużo zmieniło się w tej kwestii, nie tylko panie troszczą o swoją aparycje, zaczęło to dotyczyć również płci brzydszej. Najlepiej sytuowani panowie, jak i tacy, którzy chcą sprawiać pozory, że dobrze im się wiedzie. U kosmetyczek znajdują się oferty zabiegów przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Powstają nowego rodzaju zakłady fryzjerskie, wyszkolone w układaniu fryzur z lat pięćdziesiątkach, na które jest teraz zapotrzebowanie, pielęgnacja włosów jest dla panów teraz niezwykle ważna. A studia tatuażu są oblegane jak jeszcze nigdy przedtem.

U kosmetologaJeszcze kilka lat temu, można było ze świecą poszukiwać mężczyzn w gabinetach odnowy biologicznej, zdominowanych przez kobiety. Obecnie, bardzo często są oni tam spotykani. Powstała nowa moda na wypielęgnowanych panów, poddają się oni czynnościom upiększającym różnego typu. Manicure czy pedicure już nie są zarezerwowane tylko dla kobiet.

Zaciekawił Cię ten tekst? Wejdź więc do następnego artykułu i czytaj (http://suknie-slubne.warszawa.pl/destination-romance-by-demetrios/) dużo o ciekawiących Cię sprawach.

Panowie lubują się także w każdego rodzaju maseczkach ujędrniających twarz o zastosowaniu nawilżającym, oczyszczającym czy odmładzającym – wszystko zależne jest od wieku i typu cery pacjenta. Taka moda na zachodzie jest teraz czymś normalnym, w Polsce ludzie powoli oswajają się z widokiem zadbanego mężczyzny.

Salon tatuażu

tatuaż napis

Źródło: pixabay.com

Koniunktura zmieniła się także na rynku tatuaży, które jeszcze do tej pory myliły się ludziom z malunkami więziennymi. Kiedyś były one symbolem osób awangardowych, buntowników, dzisiaj praktycznie każdy decyduje się zrobić na jakiś. Kobiety coraz chętniej pokrywają nimi swoje ręce, upodobały sobie tatuaże napisy są bardzo częstym rodzajem wybieranym przez nie (oryginalna strona). Panowie są bardziej dzielni, tatuują sobie widoczne części ciała, jak ręce, łydki czy dłonie. Większość z nich preferuje malunki kolorowe, coraz więcej artystów specjalizuje się w projektach sprawiających wrażenie trójwymiaru. Pracodawcy coraz życzliwiej spoglądają na osoby wytatuowane, nie jest już to temat zakazany, nikomu tez raczej nie przyjdzie do głowy, aby zwolnić kogoś z racji malunku na ciele.

Fryzjer

pielęgnacja włosów u fryzjera

Autor: Mainstream
Źródło: http://www.flickr.com

Pielęgnacja włosów obecnie stała się dla panów sprawą istotną – więcej porad na ceneo. Każda osoba, mogąca poszczycić się puszystą czupryną, wybiera fantazyjne uczesania, powstające w profesjonalnych studiach. Jednak nie tylko owłosienie na głowie się dopieszcza – panowie znacznie chętniej zapuszczają wytworne wąsy, które później wymagają porannej pielęgnacji, przycinania, czesania, modelowania woskiem. Panie w dalszym ciągu chodzą do fryzjera, lecz powoli wyrównuje się odsetek bywalców obu płci w tym przybytku.

Pielęgnacja włosów, fantazyjne brody, mikro dermabrazja męska, tatuaże napisy na skórę nanoszące. Ludzie coraz więcej poświęcają wagi do ciekawego, nierzadko awangardowego stylu. Każdy pragnie mieć swój indywidualny image, ulice są znacznie mocniej kolorowe, pełne interesująco wyglądających ludzi.