Jak kupić modne obuwie na wesele

Moda ślubna przekształca się żywiołowo z roku na rok. Lecz co najistotniejsze, panny młode jeszcze częściej zaczynają szukać osobistego kierunku i pomysłu na siebie w takim ważnym dniu, odważniej dobierając sukienki, dodatki i obuwie ślubne.

Buty z kwiatkiem

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma pewnie panny młodej, jaka w dniu swojego ślubu nie pożądałaby wyglądać pięknie. Nie zapomnijmy w tym dniu o czymś tak przyziemnym jak suknia ślubna, która dobrze dobrana spowoduje, że panna młoda będzie wyglądać jeszcze świetniej, czując się w niej właściwie i komfortowo. Tak samo ważnym jest dobrze zharmonizować obuwie ślubne. Zbytnio smukły obcas , lub za duża platforma, zdołałyby zmącić ten niesamowity dzień.

Buty ślubne panny młode na ogół zdobywają na samym końcu, częstokroć nawet tuż przed przysięgą. Jednak to zakup od jakiego przyszła panna młoda musi zacząć. W butach ślubnych bowiem winna być przymierzana suknia, albowiem długość sukni ślubnej przystosowujemy do długości obcasów butów do ślubu. Jest dewiza, że sukienka sukienki czarne eleganckie ślubna musi sięgać do samej ziemi,

Różowe buty panny młodej

Autor: Eugenio „The Wedding Traveler” WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com

lub unosić się nad nią 2 cm, w ten sposób, żeby były widocznie jedynie czubki butów.

Według ostatniej mody, obuwie ślubne (przykładowo: buty ślubne na 3i) obecnie chyba nigdy nie będą białe. Na dobre zadomowił się trend kolorowych butów do ślubu. Tutaj jednakże warto mieć na uwadze o kilku niezmiennych maksymach. Jeśli zestawiamy obuwie do koloru sukni buty do ślubu powinny być o ton ciemniejsze niż barwa naszej sukni, a ich podeszwa powinna być jasna.

Jeśli panny młode postanowiły odsłonić nogi, kupując buty do ślubu, powinny myśleć nie wyłącznie o odcieniu i fasonie sukni, ale także dobrze je dostosować do kształtu własnych nóg. Kobiety o solidnych łydkach muszą wybierać obuwie na znacznym obcasie, niemniej unikać ogromnie delikatnych szpilek ze szpicem w kształcie migdała, nieco zaokrąglonych, bez pasków wokół kostki. Panie bez zauważalnego wcięcia w okolicy kostek muszą wybierać buty z znacznym strojnym pasem wokół kostek. Buty do ślubu (np. takie: buty ślubne), które będą odpowiadać każdej pannie młodej to świetne dokładnie wycięte buty, na półsłupku, albo delikatnej koturnie.