Trend na lato 2015

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuszek oraz naklejane tatuaże! Ale tym razem w edycji luksusowej – zamiast kolorowych obrazków, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, szczególnie plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak oryginalna biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszta bez względu od firmy to blisko 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to kapitalny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux jest genialnym pomysłem! Srebrny oraz złoty super wygląda na opalonej skórze. Możesz je użyć jako bransoletki oraz naszyjniki. Świetnie wyglądają na plecach przy sukniach i bluzkach z „rozciętymi” plecami. ()

Kto by pomyślał, iż zmywalne tatuaże wrócą do łask. Tradycyjne kolorowe oraz czarne tatuaże są wyparte metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho jak też hippisowską swobodą. BOHO Flash Tattoo najlepiej przedstawiają się na opalonej skórze oraz cudownie mienią się w blasku słońca. Fajowe jest to, że dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je wykorzystamy. Możemy je ucinać, robić z nich klipsy, pierścionki, wisiorki czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was z całą pewnością pamięta jak nalepia się podobne tatuaże – Nomar. Skóra powinna być sucha a także nienatłuszczona. Wycinamy wyselekcjonowany tatuaż, zdejmujemy folię ochronną, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ściereczką (beauty blender także sprawdza się znakomicie) po czym delikatnie likwidujemy papier. Tatuaż wedle zapewnień producenta trzyma się od 4 do 7 dób. Prawda jest troszkę inna. Tatuaż ciekawie wygląda w pierwszym a także maksymalnie drugim dniu. Potem tatuaż się ściera, a niewidzialny na początku klej brązowieje. Tatuaż sztuczne tatuaże na szczęście możemy nadzwyczaj prędko zmyć z pomocą oliwki a także wacika. Możemy to uczynić minimalistycznie, bądź totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy wakacyjny look.