Najbardziej pasujące spodnie dla swojej figury? Powinnaś poznać kilka zasad, aby wybrać faktycznie jak najlepiej

Bardzo konkretne pytania dotyczą często naszej odzieży, zwłaszcza myślą o tym kobiety. Jedną z najbardziej męczących wątpliwości jest wybór odpowiednich spodni. Sprawa odnosi się do tego, które spodnie będą najbardziej pasować dla pani o nogach zbytnio krótkich, a może zbyt chudych albo za bardzo masywnych? Przygotowaliśmy dla ciebie interesujące rady, żebyś dowiedziała się, które spodnie wyszczególnią twoje największe atuty i jednocześnie ukryją wady.

1

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie więc będą najlepsze spodnie najlepsze są dla kobiet dość niskich, o dość krótkich nogach? Najbardziej korzystne będą rozszerzone do dołu, jakie najkorzystniej nosić do szpilek. Najlepiej zrezygnować z czerni oraz pionowych wzorów, czyli coś takiego jak prążki na sztruksie, korzystnie postawić na jasne soczyste kolory, a również poziome przeszycia. Istnieje również wersja dla nieśmiałych, jak męskie bojówki, jakie maskują każdą rzecz nie tylko przy pomocy koloru. Szczupłe dziewczyny mające męską budowę sylwetki, czyli wąskie biodra, brak wcięcia w talii, na pewno będą pozytywnie zaskoczone swoim odbiciem w lustrze po nałożeniu spodni z nogawkami bufiastymi na wysokości bioder.

A czym na przykład charakteryzują się skąpe, dość mocno opinające rurki? Uwydatniają przede wszystkim każdy centymetr i pokazują niezbyt piękny kształt nóg. Jeśli jednak jesteś szczupła, a jednocześnie wysoka, to będą to jednakże spodnie perfekcyjne dla ciebie. Miej na uwadze, iż rurki najlepiej wyglądają w towarzystwie wysokich szpilek czy koturnów. To sprawia, że nogi wyglądają naprawdę na bardziej zgrabne i jednocześnie długie.

Co jednak kiedy twoje nogi są zbyt masywne? Najlepiej wtedy nosić dzwony! Ich krój bardzo dobrze maskuje praktycznie wszystkie mankamenty figury, a długie, rozszerzane nogawki wyszczuplają, również nogi, jednocześnie bardzo wspaniale ukrywają zbyt masywne uda. To tak naprawdę spodnie mało wymagające,

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com

idealne jednakowoż dla każdego, nawet dla najbardziej problematycznego rodzaju figury. Inaczej natomiast rybaczki, które niestety pogrubiają łydki. Co więcej, opinając się na udach oraz pupie, mogą uwydatnić każdy mankament.

Do rodzaju spodni, których korzystniej nie zakładać zaliczyć można także te uszyte z wzorzystych tkanin. Podczas gdy rozmaite desenie, typu kwiaty lub kratka będą bardzo dobre dla szczupłych kobiet, tojuż puszyste dziewczyny osiągną rezultat całkowicie odwrotny. Jednocześnie do tych wszystkich rad warto dodać także, że jak kupujemy spodnie to tylko te najbardziej jakościowe, typu pepe jeans. Korzystnie również korzystać z wygodnych zakupów internetowych, które oferuje przykładowo Levis online.