Powrót do modowych korzeni

Wiemy doskonale, że zima to jest czas kiedy stajemy się coraz bardziej nostalgiczne. Łatwo wywołać u nas chandrę, jak i również poczucie, że w tym okresie nie można w ogóle zaszaleć z modą. Oczywiście jest to niesłuszne stwierdzenie. W końcu jest tak wiele możliwości, tym bardziej, że zimy w Polsce stają się coraz łagodniejsze.

Autor: BitchBuzz
Również projektanci starają się zrobić dosłownie wszystko, aby przekonać kobiety do tego, że nastanie zimy, to jeszcze nie koniec świata. A wręcz przeciwnie, będzie można starać się przełamać nudę i poprawić sobie humor, stawiając na odważniejsze kolory, fasony, a także rozwiązania. Niekoniecznie zatem trzeba wyjmować w tym czasie z szafy puchowe kurtki. Czasami lepiej będzie zainwestować w ponczo, lub też eleganckie pelerynki.

Przywykłyśmy również do tego, że gdy tylko zbliżają się chłodniejsze dni, od razu chcemy rezygnować z jasnych kolorów. I to jest jeden z największych błędów. Ponieważ w szare i ponure dni wcale nie musimy się kamuflować ze swoimi ubraniami. Świetnym pomysłem będzie łączenie koloru białego z różnymi odcieniami zieleni. Na topie jest także kolor granatowy. Jeśli nie możesz się oprzeć pokusie założenia koloru czarnego, to dobierz do niego złote dodatki. Taki strój przestanie wyglądać ponuro, za to przemieni się w niesamowitą i bardzo elegancką wersję mody zimowej. Warto również zadbać o ciekawe dodatki oraz obuwie. Wcale panie nie muszą ograniczać do nudnych rozwiązań, które do tej pory trzymają w swoich szafach. Warto postawić na przykład na kolorowe kalosze, jeśli za oknem zamiast śniegu pada deszcz.

Natomiast śniegowce mogą być zastąpione butami stylizowanym obuwiem przeznaczonym do jazdy konnej. W ten sposób bez najmniejszego problemu można nieco ożywić swój wygląd. A wcale nie muszą to też być jakieś ekstrawaganckie dodatki. Wszystko najważniejsze, żeby pasowało do Twojego osobistego gustu. Najważniejsze jest to, żebyś czuła się dobrze w tym co masz aktualnie na sobie. Chociaż jeszcze żadnej kobiecie nie zaszkodziła odrobina koloru.